haberimizvar.net’e çirkin saldırı
Haber
30 Ekim 2020 - Cuma 16:02
 
haberimizvar.net’e çirkin saldırı
www.haberimizvar.net’in ofisini biri kar maskeli, diğerleri şapka ve maske ile yüzlerini saklayan 3 kişi bastı. Bir yetkili ile görüşmek istediklerini belirten saldırganlar, ofistekilerin “Yetkili yok” demesine rağmen zorla içeri girdi. Gözdağı vermek istedikleri anlaşılan meçhul saldırganlar daha sonra kayıplara karıştı.
GÜNDEM Haberi
 haberimizvar.net’e çirkin saldırı

haberimizvar.net- Yayın hayatına başladığı günden buyana kamuoyu yararı gözeten yayınları, özel haber ve araştırmalarıyla fark yaratan www.haberimizvar.net bugün çirkin bir saldırıya uğradı. Öğlen saatlerinde haberimizvar.net’in kent merkezindeki ofisine gelen biri kar maskeli, diğerleri ise kasket ve maske ile yüzlerini gizlemiş iri yarı 3 kişi, yetkili biriyle görüşmek istediklerini söyledi. Ofiste 3 arkadaşıyla bulunan Ebru Küçükaydın’ın oğlu Ulaş Yavuz’un, “Yetkili kimse yok. Zaten ofis kapalı. Ben arkadaşlarımla oturuyorum” demesine rağmen içeri zorla giren 3 şahıs, etrafı kolaçan ettikten sonra çıktı. Ulaş Yavuz’un, “Siz kimsiniz nereden geliyorsunuz” diye sorması üzerine şahıslardan biri ters ters bakarak “MHP’den geliyoruz” derken, bağrışmalar üzerine bina sakinlerinin kapı önüne çıkması üzerine hızla ofisten çıkarak kayıplara karıştı. 

YAPAN HESABINI VERİR
Durumu bildirmemiz üzerine olay yerine gelen polis ekipleri, aldıkları ifadeler doğrultusunda meçhul saldırganları yakalamak için harekete geçti. Halen Ankara’da olan ve saldırıyı Vali Ersin Yazıcı’ya da bildiren site sahibi Ebru Küçükaydın, tavırlarıyla gözdağı vermek istediklerini belli eden kimliği meçhul şahısların hedef şaşırtmak amacıyla “MHP’den geliyoruz” demiş olabileceklerine dikkat çekerek, “haberimizvar.net’in ofisini biri kar maskeli, iki kasket ve maske ile yüzünü saklayarak basan 3 kişinin, vermek istedikleri gözdağı bizlerin ne kalemini kırar ne de duruşumuzu değiştirebilir. Çalışanlarımın birinin bile burnu kanasın, hesabını verir. Kaba kuvvetle,  faşist yaklaşımlarla basın susturulamaz” dedi.  

Kaynak: () - Haber Merkezi Editör:
Etiketler: , haberimizvar.net’e, çirkin, saldırı,
Yorumlar
Haber Yazılımı