Astroloji
Günlük Yorumlar

Astroloji, gezegen ve yıldızların insanların üzerindeki etkisini yorumlayan bir bilim dalıdır. İnsanoğlunun yazılı tarihinin başından beri var olan astroloji bilimlerin en eskisidir. Astroloji kader değildir, herşey insanın kendi elindedir. Astroloji dönemleri inceler, fırsat alanlarını, şanslı zamanları, doğum haritanızda sizi kısıtlayan, zorlayan alanları, gecikmeleri gösterir.

Koç
Kendinizi daha motive olmuş hissettiğinizde her şeyi başarabileceğinizi hissedebilirsiniz. Bu hissin boşa gitmemesi için hayal kurmaktan bir adım daha öteye gitmeniz gerekebilir. Sorunlara değil çözümlere odaklandığınızda bugünü zirveyle kapatabilirsiniz.
Boğa
Kendinize uygun ve istediğiniz tarzda bir ev kurmak isteyebilirsiniz. Yaşadığınız yer sizin mutluluğunuzla doğrudan orantılı olacağından kalbinizin sesini dinleyebilirsiniz. Ailenizden/eşinizden destekler alarak kararlarınızı uygulamaya başlıyorsunuz.
İkizler
Sözlerinizi kontrol etmek sizin için zor olsa da bunu yapmaya çalışmalısınız. Düşünceleriniz çevrenizdeki insanlarda sizdeki etkiyi bırakmayabilir. Bunun getireceği olumsuzluklar yerine fark ettiğiniz ya da istediğiniz değişimler için uygun ortamları ve koşulları oluşturmaya çalışın.
Yengeç
Değerli olduğunuzu hissetmek adına bugünü kendinize ayırabilirsiniz. Motivasyonunuzun yükseldiğini görmek bunu daha sık yapmanız için bir sebep olabilir. Harcamalarınızda aşırıya ve lükse kaçmamak birikim yapmanızı kolaylaştırabilir.
Aslan
Fiziksel ve mental açıdan kendinizi tazelemek istediğiniz bir gün olabilir. Kenardan izlemek yerine yaşamın bir parçası olmak ve buraya hareket katmak isteyebilirsiniz. Bugün hissettiklerinizi paylaşmaktan çekinmeyin.
Başak
Hayatta her şeyin mümkün olabileceğini ve bazılarını kontrol edemeyeceğinizi kabulleniyorsunuz. Bu da başınıza gelenlerle mücadele etme şeklinizi olumlu yönde değiştirecektir. Hem ilişkilerde hem de günlük yaşantınızda kalbinizi kıran detayları ortadan kaldırabilirsiniz.
Terazi
Kendiniz için bir şeyler yapmanız gerektiğini düşünebilirsiniz. Çevrenize sunduğunuz desteği hayatınıza daha iyi bir şekil vermek için kendinize de verebilirsiniz. Maddi açıdan güvencenizi katlayacak yatırımları araştırabilirsiniz.
Akrep
Bağımlı olduğunuzu hissettiğiniz ya da yeteneklerinizi tam olarak sergileyemediğiniz yerlerde potansiyelinizi çıkarmaktan çekinebilirsiniz. Bugün kurduğunuz stratejilere göre hareket etmek isteyebilir, üstlerinizle ve iş ortaklarınızla görüşebilirsiniz. Alanınızın en iyileri arasına girmek için emek vermelisiniz.
Yay
Hangi değerin sizi mutlu ettiğini daha iyi anlayacağınız bir gün olabilir. Bir şeye inanmakla onu sadece bilmek arasında büyük bir fark vardır. Bugün farkları kapatarak kendinize inançlarınız doğrultusunda bir alan oluşturabilirsiniz.
Oğlak
Aklınızdan geçenlerin sizi geri plana atmasına daha fazla müsaade etmemelisiniz. Çözümün her zaman sorundan daha büyük ve kolay olduğunu gördüğünüzde bu yolda ilerlemeniz kolaylaşacaktır. Kalp rahatsızlıkları karşısında beslenme düzeninizi ve stresinizi yönetmeniz büyük rol oynayabilir.
Kova
Fikirlerinizin ve duygularınızın arkasında durmanız gereken bir gündesiniz. İşinizi ve ilişkilerinizi rayında götürebilmek sizin için önemli olacaktır. Bazı insanların sizinle uğraşıyor olmaları veya sizden rahatsızlık duymalarına karşı nezaketinizi bozmadan hareket etmelisiniz.
Balık
İşler yolunda gitmiyorsa ya yolu ya da işleri güncellemeniz gerekebilir. Zamanınızı ve emeğinizi harcadığınız bir alandan vazgeçmek yerine burada gelişmeyi tercih etmelisiniz. Sorumluluklarınızın artması organizasyon ve iş bitiricilik konusundaki yeteneklerinizi göstermek için iyi bir fırsat olabilir.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.