Astroloji
Günlük Yorumlar

Astroloji, gezegen ve yıldızların insanların üzerindeki etkisini yorumlayan bir bilim dalıdır. İnsanoğlunun yazılı tarihinin başından beri var olan astroloji bilimlerin en eskisidir. Astroloji kader değildir, herşey insanın kendi elindedir. Astroloji dönemleri inceler, fırsat alanlarını, şanslı zamanları, doğum haritanızda sizi kısıtlayan, zorlayan alanları, gecikmeleri gösterir.

Koç
Hedefinize odaklanmanız çevrenizi yok saymanıza neden olabilir. Bu süreçte çalışma hayatında önünüzü göremiyor olmanız sizi yanlış kararlar içerisine sürükleyebilir. Sakin olmayı öğrenmelisiniz
Boğa
Çalışma ortamınızda üzerinizde bir baskı hissedebilirsiniz. Baskı, duygusal olarak sizi içsel anlamda sıkışmış gibi hissettirebilir ve gerginliğe neden olabilir. İnsanların sizi yönetmesine izin vermeyin.
İkizler
Maddi konularda yapılanmaya gidebilirsiniz. Gelir gider dengenizi gözden geçirebilir ve yeni yatırımlar yapmak isteyebilirsiniz. Birikimlerinizi yükselen yeni trende entegre edebilirsiniz. 
Yengeç
Fiziksel enerjinizin yükseldiğini hissettiğiniz bir gün. Motivasyonunuzun artış göstermesi günün her alanında sizleri destekleyici etkilerle hareketli olmanıza neden olacaktır. Motivasyon gücünüzü yenileyin.
Aslan
Mantığınızla hareket etmek isterken işin gerçekliğini kaçırabilirsiniz. Fikirlerinizi duygu ve mantık çerçevesinde hareket etmenize izin verecek şekilde somut adımlarla çözmek isteyeceksiniz. 
Başak
Hayat amacınızı sorguladığınız bir gün olabilir. Yaşam felsefenizin amaçlarınıza hitap etmediğini fark ederek değişime odaklanabilirsiniz. Kendinizi güncellemeniz size de iyi gelebilir.  
Terazi
Partneriniz ile aranızda duygusal gerginlikler olabilir. Söylemleriniz ile partnerinizi baskı altına alabilir ve o an için özgürlüğünü yok sayabilirsiniz. Herkesin kişisel özgürlüklerine saygı duymalı ve insanları yönetmeye çalışmaktan vazgeçmelisiniz.
Akrep
Kişisel gelişiminize katkı sağlamak kendinizi büyütmek istediğiniz bir zaman dilimi. Farklı bir alanda merak ettikleriniz üzerine eğitimler alabilir ve bilgi birikiminizi arttırabilirsiniz.
Yay
Gireceğiniz ortamlarda aranıza mesafe koyduğunuz akrabalarınız ile karşılaşabilirsiniz. Mecburiyet ile zorunluluk arasında sıkışıp kaldığınız bu süreçte karakterinize uygun olanı yapmalı, asla kendinizden ödün vermemelisiniz.
Oğlak
Hayata karşı inatçılığınız sizi fazlasıyla zorlayabilir. Geçmişe dayalı hareketleriniz ise sizi ileriye değil geriye götürür. Kendinizi yenilemelisiniz. Hayatın her gün yenilendiği bir dünyada geçmişe tutunmanız sizi çağdışı yapabilir. 
Kova
Çalışma hayatında yoğun olduğunuz bir süreçtesiniz. Sahiplenici yönünüz tüm sorumlulukları üzerinize almanızı neden oluyor. Kendinize gereğinden fazla yüklenmeyin. Nefsinizi dizginlemeyi öğrenin.
Balık
Bugün spekülasyonlarla karşılaşabilirsiniz. Alınganlığınızın yüksek olması sizi kurban rolüne bürüyebilir. Duygularınızı kontrol edin. Kendinizi yanlış yerlere sürüklemeye izin vermeyin.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.