Haber Detayı
06 Ağustos 2019 - Salı 12:23
 
Antalya’dan kimler gidecek?
Parti kuracağı iddia edilen eski Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun ‘parti kurmaktan vazgeçti’ iddialarının basında dile getirilmesinin ardından, Davutoğlu’nun ekibinden olan AK Parti eski Manisa Milletvekili Selçuk Özdağ’dan yalanlama geldi
SİYASET Haberi
Antalya’dan kimler gidecek?

haberimizvar.net Tarafsızhaberajansı.com adlı haber sitesine açıklamada bulunan Özdağ, “Sayın Davutoğlu kararlı bir şekilde yolculuğunu sürdürüyor. ‘Sayın Davutoğlu vazgeçti’ gibi bunlar hepsi spekülasyon hatta manipülasyon, spekülasyon, yok öyle bir şey” dedi.

AYIN 9’UNDA KONYA’DA

Davutoğlu’nun yeni parti kurma çalışmaları hakkında da bilgi veren Özdağ, “Ayın 9’unda Konya’da Taşkent’te kendi memleketinde bir yemek veriyor bir milletvekilimiz kendisine Abdullah Başcı İstanbul Milletvekili bir yemek veriyor kendisine eski AK Parti milletvekili. Aynı memleketliler. Ağustos ayının son haftasında Sakarya’da bir konuşma yapacak Sayın Davutoğlu. Eylül ayının üçüncü haftasında Manisa’da bir konuşma yapacak” diye konuştu.  Davutoğlu’nun Antalya’daki yapılanmasını yönettiği söylenen Serik eski Belediye Başkanı Ramazan Çalık’ın haricinde Antalya’dan kimlerin özellikle Konya’da yapılan yemeğe katılacağı ise merak konusu oldu.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Antalya’dan, kimler, gidecek?,
Yorumlar
Haber Yazılımı