Antalya kibir yüzünden kaybetti
Haber
28 Temmuz 2020 - Salı 13:58
 
Antalya kibir yüzünden kaybetti
CHP Parti Meclisi’ne Antalya’dan temsilci seçilmemesini tarihi bir ayıp olarak niteleyen Milletvekili Aydın Özer, “Egoları yüzünden kimseye sorma ihtiyacı bile duymadılar. Bu tarihi bir ayıptır. Bu kadar etkisiz ve kibirli bir yönetimin alacağı sonuç budur” dedi.
GÜNDEM Haberi
Antalya kibir yüzünden kaybetti

haberimizvar.net-  CHP’nin hafta sonu yapılan 37. Olağan Kurultayı’nda Parti Meclisi’ne Antalya’dan bir tane bile temsilci seçilmemesine tepki gösteren Antalya Milletvekili Aydın Özer, “Bu hepimiz için tarihi bir ayıptır” dedi. İl Başkanı Nusret Bayar tarafından Antalya milletvekillerinin yok sayıldığını söyleyen Özer, “İl başkanı gelip sormadı, bilgi paylaşmadı. Biz de kurultay delegesiyiz. Sonuçta ortaya böyle bir anahtar liste çıktı. Onların iddiaları yüzünden Antalya temsilcisiz kaldı. Bizlere de sorsaydı, belki bir tane arkadaşımız Parti Meclisi’nde olabilirdi. İnsan yarım ağızla olsa bile sorar” diye konuştu.

 

‘BU TARİHİ BİR AYIPTIR’

Parti Meclisi’nde Antalya’yı temsilcisiz bırakanların Genel Merkez’le ve delegelerle ilişki kurmayan yöneticiler olduğunu belirten Aydın Özer, “Bu arkadaşlar yüksek bir ego içinde. Egoları yüzünden kimseye sorma ihtiyacı bile duymadılar. Çok ayıp etmişlerdir. Hepimiz için tarihi bir ayıptır. Bu kadar etkisiz ve kibirli bir yönetimin alacağı sonuç budur. Kocaeli’ni, Bursa’yı örnek alsınlar” ifadelerini kullandı.  

Kaynak: () - Haber Merkezi Editör:
Etiketler: Antalya, kibir, yüzünden, kaybetti,
Yorumlar
Haber Yazılımı