Büyükşehir’de imza operasyonu
Haber
11 Kasım 2020 - Çarşamba 20:54
 
Büyükşehir’de imza operasyonu
Antalya Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Hacıarifoğlu, Genel Sekreter Çevikkol’un imza yetki yönergesini değiştirdi. Bundan sonra tüm imzalar Başkan Hacıarifoğlu’ndan çıkacak.
- Haberi
Büyükşehir’de imza operasyonu

haberimizvar.net-17 Ağustos tarihinden itibaren hastanede tedavi altında bulunan Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek’in yerine başkan vekili olarak görev yapan Antalya Büyükşehir Belediyesi Meclis Üyesi Mehmet Hacıarifoğlu önemli bir karar aldı. Yasal olarak Başkan Böcek’in tüm yetkilerine sahip olan Başkan Vekili Hacıarifoğlu, Antalya Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Cansel Çevikkol Tuncer İmza yetki yönergesini değiştirdiğini bugün sözlü olarak kendisine tebliğ etti. İmza yetki yönergesi değişimiyle ilgili alınan karar yarın Antalya Büyükşehir Belediyesi iç yazışmalarda tüm birimlere resmi olarak duyurulacak.

Buna göre, bundan sonra Genel Sekreter Çevikkol’un imza atması gereken karar evraklarını Başkan Vekili Hacıarifoğlu imzalayacak. Özellikle ihale, doğrudan temin, imar ile ilgili konularda Çevikkol yerine Hacıarifoğlu imza atacak. Bu karar kamuoyunda Antalya Büyükşehir Belediyesi içinde yaşanan yetki kavgasının doğrulanmasına neden oldu.

Kaynak: () - Dilara Açikyildiz Editör:
Etiketler: Büyükşehir’de, imza, operasyonu,
Yorumlar
Haber Yazılımı