Koronalı başkan adayı AKP Genel Merkezi’nde
Haber
15 Eylül 2020 - Salı 14:24
 
Koronalı başkan adayı AKP Genel Merkezi’nde
AKP Muratpaşa İlçe Gençlik Kolları Başkanı Mert Sındıraç, 8 Eylül tarihinde eşi ile birlikte yaptırdığı koronavirüs testi pozitif çıktı. AKP Muratpaşa İlçe Başkan adayı olan Sındıraç, karantina dönemi tamamlanmadan iki başkan adayını da yanına alara bile bile AKP Genel Merkezi’ne mülakata gitti. Koronalı başkan adayının maskesiz ve sosyal mesafe kuralına uymadan verdiği pozları sosyal medyadan paylaşması ise ‘yuh artık!’ dedirttirdi.
GÜNDEM Haberi
Koronalı başkan adayı  AKP Genel Merkezi’nde

haberimizvar.net- AKP Muratpaşa İlçe Gençlik Kolları Başkanı Mert Sındıraç, eşi ile birlikte korona belirtileri gösterdiği için Kepez Devlet Hastanesi’nde test yaptırdı. Sındıraç çiftinin korona test sonucu pozitif çıkınca, evlerinde karantina altına alındı. 8 Eylül tarihinde AKP Muratpaşa İlçe Başkanlığı’nın resmi facebook sayfasında Mert Sındıraç’ın fotoğrafı ile birlikte şu paylaşım yapıldı:  “‪Covid-19 testi pozitif çıkan AKParti MURATPAŞA İlçe Gençlik Kolları Başkanımız @Mert_sindirac ve eşine çok geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz . @AkGncMuratpasaa”

İLÇE BAŞKAN ADAYI

Kongre sürecine devam eden AKP’de Muratpaşa İlçe Başkan adayı olan Mert Sındıraç, bugün diğer adaylarla birlikte AKP Genel Merkezi’ne mülakat için davet edildi. Yanına iki aday arkadaşını alarak, korona olduğunu bile bile, karantina süresini tamamlamadan Ankara’ya giden ve partisinin genel merkezinde mülakata katılan korona hastası Mert Sındıraç, bir de maskesiz ve sosyal mesafeye uymadan diğer ilçe başkan adaylarıyla verdiği pozlar sosyal medya hesaplarında paylaşması şaşkınlıkla karşılandı. Salgınla ilgili ‘önlem’ uyarıları yapılırken, iktidar partisinde ilçe başkan adayı olmak adına kendi hayatıyla birlikte çevresindekilerin hayatını tehlikeye atan Mert Sındıraç’ın duyarsızlığı insanoğlunun makam için nelere yapabileceğini gözler önüne serdi.  

 

 

 

 

 

 

Kaynak: () - Ebru Küçükaydın Editör:
Etiketler: Koronalı, başkan, adayı, , AKP, Genel, Merkezi’nde,
Yorumlar
Haber Yazılımı