Ne konuştular?
Haber
13 Ocak 2020 - Pazartesi 20:02
 
Ne konuştular?
Geçtiğimiz hafta Antalya Büyükşehir Belediye Meclisi’nde başlayan tartışmanın ardından bugün Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, AKP İl Başkanı İbrahim Ethem Taş basın toplantısı yaparken, konuyla ilgili olarak CHP İl Başkanı Ahmet Kumbul ile Muratpaşa İlçe Başkanı Hasan Şahin de yazılı basın açıklamasında bulunmuştu. Bugün Başkan Uysal ile İYİ Parti İl Başkanı Temizer bir saat görüşme yaptı. Uysal ile Temizer’in ne konuştuğu merak konusu oldu.
KULİS Haberi
Ne konuştular?

haberimizvar.net-Antalya Büyükşehir Belediye Meclisi Ocak ayı oturumunda Muratpaşa Belediyesi’nin sunduğu kamu ortaklık payının (KOP) yer aldığı gündem maddesi AKP- İYİ Parti oylarıyla kabul edilmemesinin ardından başlayan tartışma kent siyasetinin trafiğinin artışına neden olmuştu.  www.haberimizvar.net’in ‘Büyükşehir’de siyaset ve rant hesaplaşması’ başlığıyla yayınlanan haberinden ardından sosyal medya üzerinden başlayan tartışmaya önce CHP Muratpaşa İlçe Başkanı Hasan Şahin ardından AKP İl Başkanı İbrahim Ethem Taş ve CHP İl Başkanı Ahmet Kumbul girmişti.

BASIN TOPLANTILARI

Şahin ve Kumbul’un yazılı açıklamalarının ardından bugün AKP İl Başkanı Taş basın toplantısı düzenledi ardından da Muratpaşa Belediye Başkanı Uysal konuyla ilgili kamuoyuna bilgilendirmede bulundu. Bu yaşananların ardından bugün de çok önemli bir görüşme oldu. İYİ Parti İl Başkanı Yavuz Temizer saat 16.00’da Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal’ı makamında ziyaret etti. Bir saati bulan görüşmenin ardından sessiz sedasız ayrılan Uysal ve Temizer’in hangi konuda fikir alışverişinde bulunduğu merak konusu oldu.

Kaynak: () - Haber Merkezi Editör:
Etiketler: Ne, konuştular?,
Yorumlar
Haber Yazılımı