Haber Detayı
13 Ocak 2020 - Pazartesi 21:04
 
Tütüncü, Kepez’in sınırlarını genişletti
AKP’li Kepez Belediye Başkanı Tütüncü’nün hafta sonları Muratpaşa esnafını gezmesi, Aksu’ya akşam saatlerinde gidip önemli ziyaretlerde bulunması, ‘Tütüncü Kepez’in sınırlarını genişletti’ yorumlarına neden oluyor.
YEREL Haberi
Tütüncü, Kepez’in  sınırlarını genişletti

haberimizvar.net-Kepez Belediye Başkanlığı’nın üçüncü dönemini yapan AKP’li Hakan Tütüncü son günlerde siyasi kulislerin konuşulan ismi oldu. Başkan Tütüncü’yü Antalya’nın hangi ilçesinde yaşarsanız yaşayın karşınızda görürseniz şaşırmayın. Çünkü siyasi kulislerde Başkan Tütüncü’nün Kepez ilçesinin sınırlarını genişleterek, Antalya Büyükşehir sınırlarının tamamını dahil ettiği konuşuluyor.

OY ORANINA GÖRE ZİYARET

Özellikle partisi AKP’nin oy oranlarının düşük olduğu ya da düşme tehlikesi yaşayan ilçeleri olan Manavgat, Muratpaşa, Aksu başta olmak üzere tüm ilçelere giden Tütüncü burada esnafla, sivil toplum örgütlerinin temsilcileriyle bir araya geliyor. Her yaptığını sosyal medyadan paylaşan Tütüncü’nün bu ziyaretleri paylaşmaması ise, dikkatlerden kaçmıyor.

HİÇBİR AÇILIŞI KAÇIRMIYOR

Özellikle il başkanı ya da Büyükşehir Belediye Başkanı’nın olması gereken açılışlarda da boy gösteren Başkan Tütüncü’nün Antalya’nın iş dünyasında isim yapmış önemli isimlerle tanışma arzusu, kent sosyetesi ile bir araya gelme beklentisi katıldığı açılışlarda dikkat çekiyor.

PROJELER İLÇELERİ KAPSIYOR

Başkan Tütüncü’nün hayata geçirdiği projelerin artık tüm ilçeleri kapsaması da sınırlarının ne kadar genişlediğini ortaya koyuyor. Son olarak kadın kooperatifi oluşturup, köy pazarı açması ve tüm ilçelerdeki kadınları bu projeye dahil edip, otobüs kaldırması en belirgin adım olarak değerlendiriliyor.

DESTEĞİNİ ALDIĞI İSİMLER

Tütüncü’nün Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu’na yakınlığıyla tanınan Teknikel’in sahibi iş insanı Mustafa Yılmaz’ı arkasına alması siyasi kulislere düştü. Tütüncü’nün Yılmaz’la ilişkilerini geliştirmesi AESOB Başkanı Adlıhan Dere, AKP Kepez İlçe Başkanı Bahattin Bayraktar, bazı siyasi isimlerin, gazetecilerin de desteğini almasını sağlıyor.

Kaynak: () - Haber Merkezi Editör:
Etiketler: Hakan Tütüncü, Antalya, Kepez, belediye başkanı, Mevlüt Çavuşoğlu
Yorumlar
Haber Yazılımı