Haber Detayı
10 Şubat 2020 - Pazartesi 15:44
 
Yılın bürokratı ödülü Öztürk’e
Uluslararası Şehirler Derneği (USED) "Yılın Bürokratı" Seçiminde Antalya Denetimli Serbestlik Müdürü Mesut Öztürk'ü Yılın Bürokratı olarak seçti.
GÜNDEM Haberi
Yılın bürokratı  ödülü Öztürk’e

haberimizvar.net-Antalya Crown Plaza Oteli'nde gerçekleşen etkinliğe Antalya Cumhuriyet Savcısı Cengiz Güler, USED Yönetim Kurulu üyeleri ve davetliler katıldı. USED Başkanı Bülent Yüksel  yaptığı konuşmada dernek faaliyetleri hakkında geniş bilgi verdi. Derneğin 3 yıllık bir dernek olduğunu ama bugüne kadar bir çok etkinliğe imza attıklarını kaydeden Başkan Yüksel, yurt içi ve yurt dışında temsilciliklerini bu hafta Mersin  şubesinin ekleneceğini söyledi.

TEŞEKKÜR ETTİ

Sivil toplum kuruluşlarının yaptıkları faaliyetlerin daha da gelişmesini dileyen Antalya Cumhuriyet Savcısı Güler ise, USED’in çalışmalarında başarılar diledi. Daha sonra kürsüye gelen Antalya Denetimli Serbestlik Müdürü Mesut Öztürk, sinevizyon eşliğinde yaptığı konuşma yaptı. Öztürk, müdürlüğünün bir kamu kuruluşu olduğunu dile getirirken yaptıkları çalışmaları anlattı. USED Başkanı Bülent Yüksel yapılan konuşmalardan sonra   Cumhuriyet Savcısı Sayın Cengiz Güler ile birlikte "Yılın bürokratı" plaketini Mesut Öztürk'e takdim etti.

Kaynak: () - Haber Merkezi Editör:
Etiketler: Yılın, bürokratı, , ödülü, Öztürk’e,
Yorumlar
Haber Yazılımı