Haber Girişi: 24.08.2021 - 18:45, Güncelleme: 24.08.2021 - 18:45

ANSAN'da aşure ikramı

 

ANSAN'da aşure ikramı

ANTALYA Sanatçılar Derneği'nde (ANSAN) sanatçılara aşure ikram edildi.
HABERİMİZVAR.NET ANSAN bahçesinde düzenlenen 'Aşure Günü'  etkinliğine resim, heykel, seramik, geleneksel el sanatları sanatçıları, yazarlar ve şairler bir araya geldi. Sanatçılara, Nazike Eymür'ün derneğin çay ocağında özenle pişirdiği aşure dağıtıldı. Aşure ikramına ilgi yoğun oldu. ANSAN Başkanı Tecelli Sercan Sırma, aşureyi hazırlayıp ikram eden Nazike Eymür'e "Çok lezzetli olmuş" diyerek sanatçılara adına teşekkür etti. Sırma, sanatçı dayanışmasının önemine değindi, "Dernek olarak her gün bir sanat etkinliğiyle Antalya'nın kültür-sanat yaşamına katkıda bulunmayı sürdüreceğiz. Eylül ayından itibaren sürpriz projelerlerimizi de hayata geçireceğiz" dedi.
ANTALYA Sanatçılar Derneği'nde (ANSAN) sanatçılara aşure ikram edildi.

HABERİMİZVAR.NET

ANSAN bahçesinde düzenlenen 'Aşure Günü'  etkinliğine resim, heykel, seramik, geleneksel el sanatları sanatçıları, yazarlar ve şairler bir araya geldi. Sanatçılara, Nazike Eymür'ün derneğin çay ocağında özenle pişirdiği aşure dağıtıldı. Aşure ikramına ilgi yoğun oldu.


ANSAN Başkanı Tecelli Sercan Sırma, aşureyi hazırlayıp ikram eden Nazike Eymür'e "Çok lezzetli olmuş" diyerek sanatçılara adına teşekkür etti. Sırma, sanatçı dayanışmasının önemine değindi, "Dernek olarak her gün bir sanat etkinliğiyle Antalya'nın kültür-sanat yaşamına katkıda bulunmayı sürdüreceğiz. Eylül ayından itibaren sürpriz projelerlerimizi de hayata geçireceğiz" dedi.

Antalya HABERİ

detay alt
Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.