Haber Girişi: 21.08.2021 - 15:39, Güncelleme: 21.08.2021 - 15:39

‘Gül Antalyam’a büyük ilgi

 

‘Gül Antalyam’a büyük ilgi

Antalyalı halk ozanı Himmet Cansız’ın söz ve bestesini yazdığı Gül Antalyam türküsü kısa sürede büyük ilgi gördü
haberimizvar.net- Antalyalı halk ozanı Himmet Cansız’ın söz ve bestesini yazdığı Gül Antalyam şarkısı kısa sürede büyük ilgi gördü. Uğur Önür’ün yorumladığı türkü beğeni kazanırken söz yazarı Himmet Cansız, “Antalya'daki yangınlar öncesi çekilen bu kareler, şuan ne yazık ki içimizi sızlatıyor... Cennet vatanın cennet köşesi, Atatürk'ün şüphesiz ki dünyanın en güzel kentidir dediği, Antalya ve şirin ilçeleri için yazılan bu eseri beğeninize sunuyoruz” dedi. Türküyü şu linkten dinleyebilirsiniz: https://www.youtube.com/watch?v=pYtvtoYEnlQ
Antalyalı halk ozanı Himmet Cansız’ın söz ve bestesini yazdığı Gül Antalyam türküsü kısa sürede büyük ilgi gördü

haberimizvar.net- Antalyalı halk ozanı Himmet Cansız’ın söz ve bestesini yazdığı Gül Antalyam şarkısı kısa sürede büyük ilgi gördü. Uğur Önür’ün yorumladığı türkü beğeni kazanırken söz yazarı Himmet Cansız, “Antalya'daki yangınlar öncesi çekilen bu kareler, şuan ne yazık ki içimizi sızlatıyor... Cennet vatanın cennet köşesi, Atatürk'ün şüphesiz ki dünyanın en güzel kentidir dediği, Antalya ve şirin ilçeleri için yazılan bu eseri beğeninize sunuyoruz” dedi.

Türküyü şu linkten dinleyebilirsiniz: https://www.youtube.com/watch?v=pYtvtoYEnlQ

detay alt
Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.