Haber Detayı
12 Şubat 2020 - Çarşamba 17:39
 
Başkan Böcek Demre'de
Demre'yi ziyaret eden Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, ilçeye kazandıracakları projelerle ilgili Belediye Başkanı Okan Kocakaya ile fikir alışverişinde bulundu. Muhtarların sorunlarını da dinleyen Başkan Böcek, “Bize güvenenleri mahcup etmeyeceğiz. Hesabımıza bakacağız. Evimizi geçindirir gibi çalışacağız. Verdiğimiz sözleri sırasıyla yapacağız" dedi.
YEREL Haberi
Başkan Böcek Demre'de

haberimizvar.net-Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, bürokratları ile birlikte Demre'de incelemelerde bulundu. İlk olarak Demre Belediye Başkanı Okan Kocakaya'yı makamında ziyaret eden Başkan Böcek, birlikte gerçekleştirilecek projelerle ilgili fikir alışverişinde bulundu. Ziyaretin ardından bürokratların katılımıyla Demre'nin sorunlarının masaya yatırıldığı bir toplantı gerçekleştirildi.

 HİÇBİR AYRIM HİSSETMİYORUZ

 Demre Belediye Başkanı Kocakaya, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Başkanımızla birlikte omuz omuza hem Antalya hem Demre için elimizden gelen gayreti sarf ediyoruz. Büyükşehirin hizmetlerinde partisel hiçbir ayrım hissetmiyoruz. Destekleri için kendisine teşekkür ediyorum. Demremiz için Antalyamız için kim çivi çakarsa Allah razı olsun" dedi.

 DERNEKLEŞİN ÖNERİSİ

 Başkan Böcek, Demre Belediyesi'nde muhtarlarla da bir araya gelerek, sorun ve taleplerini dinledi. Göreve geldikten sonra tüm ilçeleri ziyaret ederek, muhtarları dinlediklerini hatırlatan Başkan Böcek, muhtarlar ve STK'larla düzenli olarak bir araya gelmeye devam edeceklerini kaydetti. Başkan Böcek, Demreli muhtarlara bir dernek çatısı altında birleşmeleri tavsiyesinde bulundu.

 'BİZE GÜVENENLERİ MAHCUP ETMEYECEĞİZ'

 Planlı, kurallı, kimlikli kent için çalışacaklarını ifade eden Başkan Böcek, “Siyasi hayatımın 26'ncı yılına girdim. Bugüne kadar vatandaşımı hiç kandırmadım. Bize güvenenleri mahcup etmeyeceğiz. Benim çılgın projelerim yok. 7'den 77'ye projem var. Köylüsü, kentlisi, halkımızın talepleri doğrultusunda projelerimizi belirledik. Göreve geleli 10 ay oldu. 4 yıl 2 ayımız daha var. Hesabımıza bakacağız. Evimizi ailemizi geçindirir gibi çalışacağız. Öncelikli hedeflerimiz var. Bütün projelerimizi, verdiğimiz sözleri sırasıyla yapacağız" dedi.

 Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, daha sonra Demre Belediyesi ile birlikte ortak çalışma yapılacak Cumhuriyet Meydanı, Noel Baba Anıt Müzesi ve çevresinde incelemelerde bulunarak, esnafla sohbet etti. Başkan Böcek, Büyükşehir Belediyesi'nin Demre ATASEM ve ASFİM kurs merkezlerini de gezerek, faaliyetler hakkında bilgi aldı.

Kaynak: () - DHA Editör:
Etiketler: Başkan, Böcek, Demre'de,
Yorumlar
Haber Yazılımı