Haber Detayı
07 Ağustos 2019 - Çarşamba 13:55
 
İcra gerginliği
Albayraklar Şirketi tarafından önceki yönetimin borcundan dolayı icraya verilen Serik Belediyesi’ne icra memurlarının geldiğini haber alan vatandaş, belediyenin önünde toplanarak, icra memurlarını ve şirketin avukatlarını belediyeye sokmadı
GÜNDEM Haberi
İcra gerginliği

haberimizvar.net Bugün saat 10.00 sıralarında belediyeye icra geldiğini haber alan Serikli vatandaşlar, belediye önünde toplanmaya başladı. Belediyeye gelen icra memurları ile şirketin avukatlarına engel olan vatandaşlar, memurları belediyeye sokmadı.

YENİ BAŞKAN AÇIKLAMA YAPACAK

Vatandaşlar, “Bundan önceki Belediye Başkanı Ramazan Çalık tarafından, Albayraklar Şirketi’ne belediyenin bazı hizmetlerini yüksek bedelle bu şirkete vermişti. Çalık döneminde aynı şirket, alacağına karşılık, icra yoluyla Belek’teki belediyeye ait işyerlerinin satışını yaptırmıştı. Çalık, bu şirketle birlikte belediyeyi çiftlik gibi kullanmıştı. Biz Serikliler olarak belediyemize sahip çıkacak ve nöbet tutacağız” şeklinde tepkilerini gösterdi. Öte yandan borcun 20 milyon liranın olduğu da belirtilirken, Ankara’da olan Belediye Başkanı Enver Aputkan’ın olayı haber alır almaz Serik’e döneceği ve bugün saat 18.00’da bir basın toplantısı yaparak, konuya açıklık getireceği bildirildi.

Kaynak: () - DHA Editör:
Etiketler: İcra, gerginliği,
Yorumlar
Haber Yazılımı