İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !
Babasına kavuştu  koronayı unuttu !
Babasına kavuştu koronayı unuttu !
 Böyle babalar da var !
Böyle babalar da var !
Haber Detayı
21 Haziran 2020 - Pazar 15:09
 
İYİ Parti Alanya seçimleri iptal !
İYİ Parti Alanya İlçe Teşkilatı’nın 8 Temmuz’da yapılacak kongre öncesi gerçekleştirmek istediği delege seçimleri, mevcut başkan Yücel Apaydın ve rakibi Hilmi Er’in taraftarları arasında çıkan arbede ve pandemi tedbirlerine uyulmaması divan kurulunun kararıyla iptal edildi.
SİYASET Haberi
İYİ Parti Alanya  seçimleri iptal !

haberimizvar.net- Konuyla ilgili bir açıklama yapan İYİ Parti İlçe Başkanı Yücel Apaydın, “Her türlü tedbir alınmasına rağmen bazı kişiler tarafından sosyal mesafe kuralının hiçe sayılması nedeniyle seçimler, genel merkezimizin alacağı karara kadar beklemeye alındı” dedi.

 

USULSÜZLÜK İDDİASI

Temmuz’da yapılacak kongrede Apaydın’la yarışacak olan Hilmi Er ise “Seçimde mevcut yönetim tarafından bir takım usulsüzlükler gerçekleştirildiği için gerginlik yaşandı. Yönetim listelerden istemediği isimleri kafasına göre silmiş ve listeye sonradan ilaveler yapılmış” ifadelerini kullandı. Er, sosyal mesafeye uyulmaması konusunda ise “Böyle bir mekanda, bu şartlarda sosyal mesafeyi korumak mümkün değildi. Umarım bir dahaki sefere insan sağlığı düşünülerek bir mekan seçilir” yorumunu yaptı. 

Kaynak: () - Haber Merkezi Editör:
Etiketler: İYİ, Parti, Alanya, , seçimleri, iptal, !,
Yorumlar
Haber Yazılımı