Haber Detayı
14 Ocak 2020 - Salı 14:48
 
İYİ Parti’de adaylık heyecanı
İYİ Parti Muratpaşa İlçe Başkan adayı Veteriner Barış Ayan, İl Başkanı Yavuz Temizer ve bir daha aday olmayacak mevcut Muratpaşa İlçe Başkanı Mustafa Gönenç ile birlikte adaylığını açıkladı.
SİYASET Haberi
İYİ Parti’de adaylık heyecanı

haberimizvar.net-İYİ Parti İl Binasında düzenlenen basın toplantısında Muratpaşa İlçe Başkan adayı Veteriner Barış Ayan adaylığını açıkladı. Parti yöneticilerinin tamamının katıldığı adaylık açıklamasında İl Başkanı Yavuz Temizer, Teşkilatlanmadan sorumlu İl Başkan Yardımcısı Neşe Toker ve tekrar aday olmadığını açıklayan Muratpaşa İlçe Başkanı Mustafa Gönenç hazır bulundu.

ÜYE SAYIMIZI ARTTIRIYORUZ

Kurucu parti üyesi olan ve aktif siyasetin içinde bulunan Barış Ayan’ın açıklamasının ardından İl Başkanı Yavuzer, partinin çalışmaları hakkında bilgi verdi. Yüzde 10 kotası uygulamasıyla üye sayısının her geçen gün arttığının altını çizen Yavuzer, “Muratapaşa’da son seçimlerde 48 bin oyumuz var. Bu demek ki 4.800 üye yapmamız gerekliliğidir. Kim partimizde bir yere gelmek istiyorsa çalışacak. İyi Partililer sözde değil özde demokrattır. Birileri gibi arkadan dolanmayız. “ dedi. 

 

 

 

 

Kaynak: () - Dilara Açikyildiz Editör:
Etiketler: İYİ, Parti’de, adaylık, heyecanı,
Yorumlar
Haber Yazılımı