Haber Detayı
09 Ağustos 2019 - Cuma 14:08
 
Mafya ziyaretinde meğer kimler varmış!
Edirne’de düzenlenen 658. Tarihi Kırkpınar Yağlı Güreşleri’nde Başpehlivanı Ali Gürbüz’ün mafya lideri Sedat Peker’İ ziyaretinde Antalyalı siyasetçilerinde olduğu ortaya çıktı
GÜNDEM Haberi
Mafya ziyaretinde  meğer kimler varmış!

haberimizvar.net Edirne’de düzenlenen 658. Tarihi Kırkpınar Yağlı Güreşleri’nde altın kemeri kazanarak Antalya’ya getiren Büyükşehir Belediyesi Başpehlivanı Ali Gürbüz, organize suç örgütü lideri olmaktan hüküm giyen Sedat Peker’i ziyaret etmiş ve ziyaretini sosyal medyada yayınlamıştı. Ali Gürbüz, ‘Altın Kemer’ini kuşanarak gittiği Sedat Peker ziyaretini, kişisel sosyal medya hesabından, “Bir umuttur yaşamak” notuyla paylaşmıştı.

PEKER’İN SAYFASINDA

Sedat Peker ise Antalya’da bulunduğu dönemde Gürbüz ile birlikte kendisini ziyaret edenlerinin fotoğraflarını İnstagram sayfasından yayınladı. Yayınladığı fotoğrafta Ali Gürbüz ile birlikte AK Parti İl Yöneticisi, Vizyon Otomotiv sahibi Muammer Ak ile AK Parti Antalya İl Başkan Yardımcısı Fatih Kabadayı’nın de olması dikkat çekti.

SAMİMİ FOTOĞRAFLAR

Peker, AK Partili misafirleriyle paylaştığı samimi fotoğrafların altına şu notu düştü:

“Kıymetli Dostlarım,

Üçüncü kez Kırkpınar Başpehlivanlığı’nı kazanan Ali Gürbüz kardeşim ile beraber Başpehlivanımızın antrenman hocalığını yapan kamuoyunda SURVİVOR HİKMET TUĞSUZ olarak bilinen kardeşim ayrıca da Elmalı Güreşleri’nin Güreş Ağası MUAMMER AK kardeşim, Antalya ilinde olduğumu öğrenince ziyaretime gelerek bana şeref verdiler onur verdiler. Dini ve Milli konulardaki bilgi birikimleri ve hassasiyetleri gerçekten şahsımı etkiledi. Başpehlivanımızın Cennet mekan babası olan RECEP GÜRBÜZ başpehlivanımızı da sohbetimizde saygı ve sevgiyle yad ettik.

Bir umuttur yaşamak.

REİS SEDAT PEKER”

 

İlgili haber: http://www.haberimizvar.net/haber-baspehlivandan-mafya-ziyareti-4970.html

Kaynak: () - Haber Merkezi Editör:
Etiketler: Mafya, ziyaretinde, , meğer, kimler, varmış!,
Yorumlar
Haber Yazılımı