Haber Detayı
10 Şubat 2020 - Pazartesi 12:18
 
Uysal: Muratpaşamız aşk ve güzellik şehri
Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, hafta sonu katıldığı Yozgat ve Tunceli hemşeri derneklerinin dayanışma gecelerinde, “Muratpaşamız ve Antalya'mız bir aşk ve güzellik şehri" dedi.
YEREL Haberi
Uysal: Muratpaşamız aşk ve güzellik şehri

haberimizvar.net-Başkan Uysal, hafta sonu, Antalya Yozgatlılar Kültür ve Dayanışma Derneği ile Tunceli Dayanışma ve Kültür Vakfı Antalya Şubesinin düzenlediği gecelere katıldı. Başkan Uysal'ın hemşeri dernekleriyle bir araya geldiği gecede ilk durağı Yozgatlılar Derneği oldu. Akdeniz Üniversitesi'nde düzenlenen 'arabaşı buluşmasına' katılan Başkan Uysal, yoğun ilgiyle karşılandı. Başkan Uysal, gecede yaptığı konuşmada “Biz Muratpaşa'da asla gurbet yok diyoruz. Bütün yaklaşımlarımız, bütün insanlarımızın birbirini kucaklaması, kamu yönetimiyle kucaklaşması, kamu hizmetleriyle eşit bir şekilde kucaklaşması üzerine kuruludur" ifadelerine yer verdi.

 Türkiye'nin farklı noktalarından Antalya'ya ve Muratpaşa'ya gelenlerin kendilerini asla kötü hissetmediğini söyleyen Başkan Uysal, “Geldikleri coğrafyanın kültürünü Antalya'nın kültürüne katıyorlar, harmanlıyorlar. İşte Muratpaşamız, Antalya'mız böyle bir aşk ve güzellik şehri" dedi.

 Başkan Uysal, Antalya Yozgatlılar Kültür ve Dayanışma Derneği'nin gecesinin ardından Tuncelililerin düzenlediği geceye katıldı. Başkan Uysal, gecede “Muratpaşa'mızda, Türkiye'nin ve dünyanın her yerinden gelen insanlarla güzel bir yaşamımız var. Bu çok kültürlü yaşamı kentimizin, ülkemizin, insanlığın kültürü haline getirmek, barışçı ortamı bütün dünyaya yaymak en önemli yaşam ideallerimizden bir tanesi" diye konuştu.

Kaynak: () - Haber Merkezi Editör:
Etiketler: Uysal:, Muratpaşamız, aşk, ve, güzellik, şehri,
Yorumlar
Haber Yazılımı