Sitenin solunda giydirme reklamı denemesidir
Sitenin sağında bir giydirme reklam
SİYASET () - Haber Merkezi | Haber Girişi: 26.03.2021 - 18:11, Güncelleme: 26.03.2021 - 18:11

MHP'nin A takımı belli oldu

 

MHP'nin A takımı belli oldu

Son dakika haberine göre MHP'nin 133 olağan büyük kongresi sonrası toplanan MYK'sında partinin A takımı belli oldu.
haberimizvar.net- Son dakika haberine göre Milliyetçi Hareket Partisi'nin 13. Olağan Büyük Kurultayı'nın ardından beklenen A takım belli oldu. MHP'nin gerçekleştirdiği Divan Toplantısı'nın ardından MHP Genel Başkanı Bahçeli'nin en yakınında çalışacak isimler belli dolu. Listede Semih Yalçın ve Feti Yıldız gibi isimler yerini korudu.  Az önce açıklanan listeye göre MHP'nin gerçekleştirdiği MYK toplantısının ardından partinin A kadrosu belli oldu. MHP'de görevlendirmeler şu şekilde yapıldı:  1. Teşkilat İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcılığına Sayın Edip Semih Yalçın; 2. Hukuk ve Seçim İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcılığına Sayın Feti Yıldız; 3. Siyasi İşler, Parlamento ve Hükümet İle İlişkilerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcılığına Sayın Mustafa Kalaycı; 4. Ekonomik ve Sosyal Politikalardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcılığına Sayın İsmail Faruk Aksu; 5. Medya, Tanıtım ve Halkla İlişkilerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcılığına Sayın İsmail Özdemir; 6. Mali İşlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcılığına Sayın Mevlüt Karakaya; 7. Türk Dünyası ve Uluslararası İlişkilerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcılığına Sayın Kamil Aydın;  8. Araştırma-Strateji Geliştirmeden Sorumlu Genel Başkan Yardımcılığına Sayın İzzet Ulvi Yönter; 9. Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcılığına Sayın Sadir Durmaz; 10. Aile, Kadın ve Yan Kuruluşlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcılığına Sayın Pelin Yılık; 11. Mesleki ve Sivil Toplum Kuruluşları İle İlişkilerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcılığına Sayın Yaşar Yıldırım; 12. Parti İçi Eğitim, Siyaset ve Liderlik Okulundan Sorumlu Genel Başkan Yardımcılığına Sayın Filiz Kılıç; 13. Parti Genel Sekreterliğine Sayın İsmet Büyükataman; 14. İdari, Mali ve Teknik İşlerden Sorumlu, Genel Sekreter Yardımcılığına Sayın Tamer Osmanağaoğlu; 15. Siyasi ve Sosyal İşler İle Protokol İşlerinden Sorumlu Genel Sekreter Yardımcılığına ise Sayın Bahadır Bumin Özarslan;  
Son dakika haberine göre MHP'nin 133 olağan büyük kongresi sonrası toplanan MYK'sında partinin A takımı belli oldu.

haberimizvar.net- Son dakika haberine göre Milliyetçi Hareket Partisi'nin 13. Olağan Büyük Kurultayı'nın ardından beklenen A takım belli oldu. MHP'nin gerçekleştirdiği Divan Toplantısı'nın ardından MHP Genel Başkanı Bahçeli'nin en yakınında çalışacak isimler belli dolu. Listede Semih Yalçın ve Feti Yıldız gibi isimler yerini korudu. 

Az önce açıklanan listeye göre MHP'nin gerçekleştirdiği MYK toplantısının ardından partinin A kadrosu belli oldu. MHP'de görevlendirmeler şu şekilde yapıldı: 

1. Teşkilat İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcılığına Sayın Edip Semih Yalçın;

2. Hukuk ve Seçim İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcılığına Sayın Feti Yıldız;

3. Siyasi İşler, Parlamento ve Hükümet İle İlişkilerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcılığına Sayın Mustafa Kalaycı;

4. Ekonomik ve Sosyal Politikalardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcılığına Sayın İsmail Faruk Aksu;

5. Medya, Tanıtım ve Halkla İlişkilerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcılığına Sayın İsmail Özdemir;

6. Mali İşlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcılığına Sayın Mevlüt Karakaya;

7. Türk Dünyası ve Uluslararası İlişkilerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcılığına Sayın Kamil Aydın;

 8. Araştırma-Strateji Geliştirmeden Sorumlu Genel Başkan Yardımcılığına Sayın İzzet Ulvi Yönter;

9. Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcılığına Sayın Sadir Durmaz;

10. Aile, Kadın ve Yan Kuruluşlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcılığına Sayın Pelin Yılık;

11. Mesleki ve Sivil Toplum Kuruluşları İle İlişkilerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcılığına Sayın Yaşar Yıldırım;

12. Parti İçi Eğitim, Siyaset ve Liderlik Okulundan Sorumlu Genel Başkan Yardımcılığına Sayın Filiz Kılıç;

13. Parti Genel Sekreterliğine Sayın İsmet Büyükataman;

14. İdari, Mali ve Teknik İşlerden Sorumlu, Genel Sekreter Yardımcılığına Sayın Tamer Osmanağaoğlu;

15. Siyasi ve Sosyal İşler İle Protokol İşlerinden Sorumlu Genel Sekreter Yardımcılığına ise Sayın Bahadır Bumin Özarslan;

 

Habere ifade bırak !
Okuyucu Yorumları (0)

Yorumunuz başarıyla alındı, inceleme ardından en kısa sürede yayına alınacaktır.

Yorum yazarak Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve haberimizvar.net sitesine yaptığınız yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan tüm yorumlardan site yönetimi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.