Antalya’da altın külçe yatırımcısı siyasiler ve bürokratlar yaşadı!
Haber
20 Şubat 2020 - Perşembe 13:11
 
Antalya’da altın külçe yatırımcısı siyasiler ve bürokratlar yaşadı!
Antalya’da siyasiler ve bürokratlar arasında altını olan ve nakitlerini bankada tutmak istemeyenler yaşadı. Son 7 yılın zirvesini bulan altın, külçe altın yatırımı yapan Antalya’nın ünlü isimlerine zenginlik üstüne zenginlik kattı.
KULİS Haberi
Antalya’da altın külçe yatırımcısı  siyasiler ve bürokratlar yaşadı!

haberimizvar.net-Antalya’da en gizli yatırım aracı altın külçe oldu. Nakit ve gayrimenkul zenginliğini saklamak isteyen Antalyalı siyasiler ve bürokratlar altına olan düşkünlükleriyle yatırımlarını külçe altına dönüştürdükleri gizli bilgi olarak biliniyor. 13 kilo 102 gram ağırlığında olan külçe altınların değeri her geçen gün artarken, Antalya’nın siyasi ve bürokratları gramı bugün itibariyle 315,46 TL olan altının son 7 yılda zirveyi görmesiyle oldukça memnun.

ÇOCUKTAN AL HABERİ

Külçe altın biriktiren Antalya’nın siyasileri ve bürokratları, gizli bildikleri konusunun nereden çıktığını merak edecek. Kimileri banka kasalarında saklı tuttuğu külçe altınlarla ilgili rahat nefes alacak ama evinde saklayanlar düşünmeye başlayacak. Çocukları okullarında ‘Bizim evde altın var! Ben bile taşıyamıyorum!’ diye konuyu eğlenceli hale getirirse, Antalya’nın büyük bir şehir değil, küçük bir kent olduğunu daha iyi anlayacaktır.  

Kaynak: () - Ebru Küçükaydın Editör:
Etiketler: Antalya’da, altın, külçe, yatırımcısı, , siyasiler, ve, bürokratlar, yaşadı!,
Yorumlar
Haber Yazılımı