CHP’li gençler 2 bin bayrak dağıttı
Haber
28 Ekim 2020 - Çarşamba 19:29
 
CHP’li gençler 2 bin bayrak dağıttı
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Korkuteli Gençlik Kolları üyeleri Cumhuriyet'in 97. yıl dönümü anısına 2 bin Türk bayrağı dağıttı. Vatandaşlar bayrak dağıtımı için gençlere teşekkür etti.
GÜNDEM Haberi
CHP’li gençler 2 bin bayrak dağıttı

haberimizvar.net-CHP Gençlik Kolları Başkanı AlKadir Erten ve yönetim kurulu üyelerinin katıldığı etkinlikte, Cumhuriyet'in 97. yıl dönümü anısına ilçede Türk bayrağı dağıtımı yapıldı. CHP'li gençler, kentin belirli noktalarında yaptıkları etkinlik kapsamında vatandaşlara bayrak verdi. CHP Gençlik Kolları Başkanı Kadir Erten, vatandaşların 29 Ekim Cumhuriyet Bayramını da kutladı.
CHP Korkuteli Gençlik Kolları Başkanı Kadir Erten, “Cumhuriyet, Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün arkasından gözünü bile kırpmadan ölüme giden on binlerce şehidin kanıyla kuruldu.29 Ekim, başta Atatürk olmak üzere, gazi ve şehitlerimizin aziz hatıraları önünde saygı sevgi ve minnetle eğildiğimiz, emanetlerine her zaman sahip çıktığımızın, çıkacağımızın sözünü verdiğimiz bir gündür. Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü, silah arkadaşlarını, kahraman şehitlerimizi ve gazilerimizi saygı ve minnetle anıyor, Cumhuriyet Bayramımızı en içten dileklerimle kutluyorum” dedi. 
 

 

Kaynak: () - Haber Merkezi Editör:
Etiketler: CHP’li, gençler, 2, bin, bayrak, dağıttı,
Yorumlar
Haber Yazılımı